Svetsning av optiska fibrer

Kurs i svetsning av fiberoptik

olika kablar

Zapisz się już dziś na organizowany przez Ośrodek Szkolenia Operatorów kurs spawania światłowodów. Många års erfarenhet av att utbilda yrkesmän av hög kvalitet och överkomliga priser - det är det som skiljer oss från konkurrenterna! 

För vem? 

Nieważne, czy stawiasz swoje pierwsze kroki w branży spawalniczej, czy też rozważasz poszerzenie już istniejących kompetencji. A może chcesz jedynie odświeżyć i ugruntować posiadane już umiejętności? Oferta OSO jest właśnie dla Ciebie! Warunki, jakie musisz spełnić to: 

  • vara minst 18 år gammal, 
  • Minsta grundskoleutbildning. 

Program szkolenia? 

Na naszym kursie łatwo przyswoisz sobie wiedzę teoretyczną z zakresu konstrukcji, funkcjonowania oraz obsługi spawarki światłowodowej, a następnie wykorzystasz zdobyte informacje w praktyce. Jakie konkretnie zagadnienia wchodzą w program nauczania?  

  • Jak oczyścić i przygotować kabel to zgrzania? Sposób użycia Strippera. 
  • Konstrukcja, specyfikacja techniczna, klasyfikacja oraz użytek spawarek światłowodowych. 
  • Technologia światłowodowa ogółem. Jakie rodzaje światłowodów wyróżniamy, jak działają, czym się od siebie różnią? 
  • Potencjalne uszkodzenia, na jakie narażony jest światłowód (tłumienie, straty materialne, straty falowodowe, mikro- i makrozgięcia) i jak im zapobiegać? 
  • Jak przeprowadzać testy wyników pracy? 
  • Grunderna för hälsa och säkerhet. 

Gdzie prowadzimy szkolenia? 

Zajęcia prowadzimy na terenie całej Polski m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Białymstoku oraz Bydgoszczy. Możemy również dojechać do firmy klienta.  

Vad efter kursen? 

Absolwenci naszych szkoleń otrzymują bezterminowy certyfikat spawacza światłowodowego Urzędu Dozoru Technicznego. Z nim w zanadrzu mają solidną podstawę do otwarcia własnego warsztatu produkcyjnego, znalezienia pracy w branży telekomunikacyjnej lub związanej z techniką elektryczną. 

W razie pytań lub wątpliwości vänligen kontakta oss

svetsning av optiska fibrer
UPPGIFTER: +48 504 477 077

Se även: