Spawanie Światłowodów

W epoce cyfryzacji, ciągle rosnącego zapotrzebowania na szybki, wysoce przepustowy i bezpieczny Internet, fach związany z infrastrukturą informacyjną jest na wagę złota, a wszystko wskazuje na to, że w przyszłości będzie wart jeszcze więcej i więcej! Podobnie jak kursy szkolące w tym zakresie.

Co?

Dlatego właśnie nie czekaj i zapisz się już dziś na organizowany przez Ośrodek Szkolenia Operatorów autorski kurs obsługi spawarki światłowodowej. Lata praktyki w kształceniu wysokiej klasy specjalistów oraz przystępne ceny – to właśnie to co wyróżnia nas na tle konkurencji!

Dla kogo?

Nieważne czy stawiasz swoje pierwsze kroki w branży spawalniczej czy też rozważasz poszerzenie już istniejących kompetencji, a może pragniesz jedynie odświeżyć i ugruntować posiadane już umiejętności? Oferta OSO jest właśnie dla Ciebie! Jedyny warunek jaki musisz spełnić to pełnoletniość. Resztę zdobędziesz u nas.

O czym?

soba zgrzewająca światłowodyNa naszym kursie łatwo przyswoisz sobie wiedzę teoretyczną z zakresu konstrukcji, funkcjonowania oraz obsługi spawarki światłowodowej, a następnie wykorzystasz zdobyte informacje w praktycznym działaniu. Jakie konkretnie zagadnienia wchodzą w program nauczania? Oto zaledwie kilka z nich:

  • Jak oczyścić i przygotować kabel to zgrzania. Sposób użycia Strippera.
  • Konstrukcja, specyfikacja techniczna, klasyfikacja oraz użytek spawarek światłowodowych
  • Technologia światłowodowa ogółem? Jakie rodzaje światłowodów wyróżniamy, jak działają, czym się od siebie różnią?
  • Potencjalne uszkodzenia na jakie narażony jest światłowód (tłumienie, straty materialne, straty falowodowe, mikro i makrozgięcia) i jak im zapobiegać.
  • Jak przeprowadzać testy wyników pracy
  • Podstawy BHP

I wiele, wiele innych!

Gdzie?

Nasze centra szkoleniowe możesz znaleźć na terenie całej polski! Jeśli jednak cenisz sobie wygodę, lub nie po drodze Ci z dojazdem my z chęcią dojedziemy do Ciebie w ramach szkolenia zamkniętego.

Za ile?

Szczycimy się najniższymi na rynku cenami względem jakości. Tego poziomu merytoryki u kadry prowadzącej, rzeczowości programu nauczania i gwarancji efektów nie dostaniesz nigdzie taniej! Ponadto przewidywany jest cały wachlarz różnych zniżek i promocji! Dla zainteresowanych – oto szczegółowy cennik .

Co po kursie?

Grupa uśmiechniętych ludzi w kamizelkach odblaskowych i kaskach ochronnychAbsolwenci naszych szkoleń otrzymują bezterminowy certyfikat spawacza światłowodowego Urzędu Dozoru Technicznego. Z nim w zanadrzu mają solidną podstawę to otworzenia własnego warsztatu produkcyjnego, znalezienia pracy w branży telekomunikacyjnej lub związanych z techniką elektryczną albo po prostu wprowadzenia swojej pasji do majsterkowania na zupełnie nowy, wyższy poziom!

Kontakt

Przekonała Cię nasza oferta? A może coś mimo wszystko pozostaje dla Ciebie niejasne? Pragniesz umówić się indywidualnie? Oto drogi kontaktu, które mogą być Ci pomocne

 

5/5 - (13)

Zobacz także: