Usługi PPOŻ

Poprawna realizacja wskazań BHP i PPOŻ na stanowiskach pracy jest w stanie znacznie zmniejszyć ryzyko wypadków oraz chorób zawodowych, a także innych nieprzewidzianych sytuacji. Wszystkim, którzy chcą, aby ich firma działała pod tym względem niezawodnie, oferujemy pełną obsługę w niskich cenach!Zapewnienie ochrony na odpowiednim poziomie jest obowiązkiem pracodawcy, właściciel budynku, obiektu lub terenu – zarządca lub użytkująca je osoba. Dzięki nam możesz uzyskać w tej kwestii profesjonalne wsparcie. Zadbamy o to, aby bezpieczeństwo było zawsze na wysokim poziomie, a przy tym nie kosztowało cię dużo.

Nasza oferta

Nasze usługi to w szczególności:

  • wstępne i okresowe szkolenia BHP i PPOŻ pracowników i pracodawców na wszystkich stanowiskach pracy
  • profesjonalne doradztwo dla firm
  • ochrona przeciwpożarowa budynków – właściwe oznakowanie i rozmieszczenie sprzętu
  • usługi specjalistów – rzeczoznawca PPOŻ, inspektor PPOŻ
  • przygotowywanie dokumentacji – instrukcja bezpieczeństwa pożarowego (instrukcja przeciwpożarowa ogólna) i inne
  • przygotowywanie budynków do odbioru przez PSP
  • usługi przeglądów, napraw, konserwacji urządzeń gaśniczych i instalacji sygnalizacyjnych
  • i innego rodzaju usługi w prezentowanej dziedzinie

Ze szczegółami świadczonych przez nas usług można zapoznać się poniżej:

Inspektor ochrony przeciwpożarowej, inaczej inspektor PPOŻ – osoba odpowiedzialna za realizację czynności dotyczących ochrony przeciwpożarowej budynków oraz ewakuacji.

Rzeczoznawca PPOŻ – osoba odpowiedzialna za przygotowywanie ekspertyz, analiz oraz opinii w dziedzinie przeciwpożarowej. Aby pracować na stanowisku rzeczoznawcy, konieczne jest uzyskanie odpowiedniego przeszkolenia oraz dodatkowo zdanie egzaminu.

Ochrona przeciwpożarowa – dzięki niej można skutecznie zapobiegać i, w razie potrzeby, zwalczać pożary. W jej ramach prowadzi się takie działania jak przeciwdziałanie pożarom i ich rozprzestrzenianiu się, w tym instrukcja PPOŻ, szkolenie BHP i PPOŻ, zaopatrzenie w odpowiednie środki zwalczania pożarów oraz działania ratownicze. Ochrona przeciwpożarowa budynków powinna być opracowana przez specjalistę w swojej dziedzinie, by jak najwierniej odzwierciedlać sytuację.

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, także instrukcja PPOŻ, instrukcja przeciwpożarowa ogólna – dokument, który musi posiadać każdy z budynków, obiektów lub terenów zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. (Dz. U. Nr 109, poz. 719). W dokumencie zawarte są między innymi informacje dotyczące warunków ochrony przeciwpożarowej, przeglądów i czynności konserwacyjnych, sposobów postępowania w sytuacji zagrożenia pożarem i przy jego wystąpieniu, ewakuacji ludności.

Gdzie pracujemy?

Usługi świadczymy na terenie całego kraju. Nasze oddziały, gdzie także miejscowo można uzyskać pomoc, znajdują się w Warszawie, Krakowie, Katowicach oraz w Bielsku-Białej. Dojeżdżamy także do naszych klientów, zapewniając pełną obsługę.

Ceny

Koszty obsługi zależne są od zakresu realizowanych czynności. Zawsze ustalane są indywidualnie, dlatego prosimy o kontaktowanie się z nami, by uzyskać wycenę. Wyróżniają nas przystępne ceny, istnieje możliwość negocjacji cen.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z realizacją usług, chętnie odpowiemy. Jesteśmy dostępni pod wskazanymi numerami telefonów, a także pod adresami e-mailowymi. Prosimy także o skontaktowanie się z nami w celu omówienia wyceny usług.

Jeżeli jest potrzebny inspektor ochrony przeciwpożarowej, zawsze jesteśmy do dyspozycji – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zobacz także: