Kurs na podesty ruchome – zdobądź uprawnienia UDT!

Pracownik w hali produkcyjnej

Zostań certyfikowanym operatorem podestów ruchomych i rozszerz swoje kwalifikacje zawodowe. 

Czego dowiem się w trakcie kursu? 

  • Czym dokładnie są podesty ruchome i gdzie można je wykorzystać, 
  • Podesty ruchome i ich rodzaje, 
  • Wiadomości na temat dozoru technicznego urządzenia, 
  • Obowiązki operatora na stanowisku – przed pracą, w jej trakcie i po jej zakończeniu, 
  • Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? 

  • Umożliwiamy zdobycie niezbędnej wiedzy i kwalifikacji, 
  • Uczymy obsługi wielu urządzeń, 
  • Łączymy teorię z praktyką, 
  • Mamy w kadrze samych profesjonalistów. 

Gdzie odbędzie się kurs na podesty ruchome? 

W ramach naszego kursu proponujemy Ci naukę części teoretycznej również w trybie ZDALNYM! Ucz się, gdzie i kiedy chcesz! Dodatkowo, na naszej platformie e–learningowej otrzymasz dostęp do webinarów na żywo z możliwością ich wielokrotnego odtwarzania. Na część praktyczną zapraszamy do hali szkoleniowej naszej firmy, która mieści się w Warszawie. Oferujemy także dojazd do klienta, dzięki temu szkolimy specjalistów na terenie całej Polski. 

certyfikat UDT

Rodzaje podestów ruchomych 

Podesty ruchome to urządzenia dźwigowe, wykorzystywane w trakcie prac budowlanych i montażowych na wysokościach. Stosuje się je głównie w celu podnoszenia osób i materiałów na określone stanowisko pracy, zarówno w pionie jak i w poziomie. Elementami podstawowymi są: wysięgnik oraz platforma robocza. Pod względem cech konstrukcyjnych urządzenia te można podzielić na trzy grupy: 

  Podesty ruchome masztowe Podesty ruchome wiszące Podesty ruchome przejezdne 
Przeznaczenie przemieszczanie osób na platformie podnoszonej na maszcie zamontowanym na podwoziu umożliwiającym przejazd urządzenia. przemieszczanie osób przez opuszczane na linach platformy robocze (kosze) zawieszone na specjalnych dźwigarach układanych na dachu budynku. przemieszczanie osób wykonujących pracę z platformy roboczej, przy założeniu, że osoby te wchodzą na platformę i schodzą z platformy w jej jednym określonym położeniu dostępu. 

Jaki jest koszt kursu? 

W celu sprawdzenia ceny kursu prosimy o skontaktowanie się z nami, telefonicznie lub poprzez formularz zapytania ofertowego.  

lustracje z różnymi rodzajami podestów ruchomych wraz podpisem

O nas 

Od ponad 15 lat zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług szkoleniowych dla różnych grup zawodowych. Stosujemy nowoczesne techniki szkolenia i dopracowane programy zajęć. W naszej ofercie znajdują się między innymi szkolenia: UDT, energetyczne – G1, cieplne G2, gazowe G3, HDS, a także szkolenia BHP, PPOŻ oraz pierwszej pomocy przedmedycznej, wysokościowe, spawania i wiele innych.   

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Podesty ruchome

Zobacz także: