Kurs na podesty ruchome – zdobądź uprawnienia UDT!

Nasz kurs pozwoli Ci nie tylko zdobyć szeroką wiedzę, ale i wypróbować swoich sił na wielu modelach urządzeń. Zostań certyfikowanym operatem podestów ruchomych już dziś!

operator podestów ruchomych w czasie pracy w hali przemysłowej

Czego jeszcze dowiem się w trakcie kursu?

  • czym dokładnie są podesty ruchome i gdzie można je wykorzystać?
  • podesty ruchome i ich rodzaje
  • wiadomości na temat dozoru technicznego urządzenia
  • obowiązki operatora na stanowisku – przed pracą, w jej trakcie i po jej zakończeniu
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Umożliwiamy zdobycie niezbędnej wiedzy i kwalifikacji
  • Uczymy obsługi wielu urządzeń
  • Łączymy teorie z praktyką
  • Mamy w kadrze samych profesjonalistów

Gdzie odbędzie się kurs na podesty ruchome?

W ramach naszego kursu proponujemy Ci naukę części teoretycznej również w trybie ZDALNYM! Ucz się, gdzie i kiedy chcesz! Dodatkowo, na naszej platformie e-learningowej otrzymasz dostęp do webinarów na żywo z możliwością ich wielokrotnego odtwarzania! Na część praktyczną zapraszamy do hali szkoleniowej naszej firmy, która mieści się w Warszawie.

przykładowy certyfikat UDT

Rodzaje podestów ruchomych

Podesty ruchome to urządzenia dźwigowe, wykorzystywane w trakcie prac budowlanych i montażowych na wysokościach. Stosuje się je głównie w celu podnoszenia osób i materiałów na określone stanowisko pracy, zarówno w pionie jak i w poziomie. Elementami podstawowymi są: wysięgnik oraz platforma robocza. Pod względem cech konstrukcyjnych urządzenia te można podzielić na trzy grupy:

 Podesty ruchome masztowePodesty ruchome wiszącePodesty ruchome przejezdne
Przeznaczenie– przemieszczanie osób na platformie podnoszonej na maszcie zamontowanym na podwoziu umożliwiającym przejazd urządzenia.– przemieszczanie osób przez opuszczane na linach platformy robocze (kosze) zawieszone na specjalnych dźwigarach układanych na dachu budynku.– przemieszczanie osób wykonujących pracę z platformy roboczej, przy

założeniu, że osoby te wchodzą na platformę i schodzą z platformy w jej jednym określonym położeniu dostępu.

 

Jaki jest koszt kursu?

W celu sprawdzenia ceny kursu prosimy o skorzystanie z cennika lub skontaktowanie się z nami, telefonicznie lub poprzez formularz zapytania ofertowego. Przygotowujemy atrakcyjne rabaty oraz doceniamy uczestników, którzy polecają nasz kurs innym!

lustracje z różnymi rodzajami podestów ruchomych wraz podpisem

O nas

Od ponad 20 lat zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług szkoleniowych dla różnych grup zawodowych. Stosujemy nowoczesne techniki szkolenia i dopracowane programy zajęć.  W naszej ofercie znajdują się między innymi szkolenia: UDT, energetyczne – G1, cieplne G2, gazowe G3, HDS, a także szkolenia BHP, PPOŻ oraz pierwszej pomocy przedmedycznej, wysokościowe, spawania i wiele innych.

 

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

5/5 - (9)

Zobacz także: