Szkolenia

Szkolenia w Ośrodku OSO

Oferta szkoleń

Do twojej dyspozycji oddajemy pełną gamę szkoleń zawodowych oraz uzupełniających niezbędnych na stanowiskach pracy. W Ośrodku OSO masz pewność jakości i niskich cen! Jako placówka z kilkunastoletnim doświadczeniem wiemy, jak uczyć, by była to nauka skuteczna, nie tylko w celu uzyskania zaświadczeń, ale również pomagająca w codziennych zadaniach.

Nasze usługi są skierowane zarówno do firm i instytucji chcących przeszkolić swoich pracowników oraz inne osoby, jak i do klientów indywidualnych w formie zajęć otwartych – dostępnych dla każdego zainteresowanego. Organizujemy zajęcia zamknięte w naszej siedzibie w mieście Warszawa oraz w oddziałach terenowych w Katowicach, Krakowie oraz w Bielsku-Białej. Jesteśmy także w stanie dojechać do naszych klientów, by zrealizować usługę we wskazanym miejscu na terenie całego kraju.

Przypominamy, że szkolenia BHP pracowników oraz w zakresie PPOŻ i pierwszej pomocy są obowiązkiem pracodawcy. Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że obowiązek ten będzie zrealizowany przez specjalistów w swojej dziedzinie.

Nasza oferta to głównie:

  • szkolenia BHP dla pracodawców i pracowników – wstępne i okresowe na wszystkie stanowiska
  • kurs pierwszej pomocy – dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności
  • kurs PPOŻ – uczący postępowania w przypadku pożarów i zapobiegania im
  • oraz inne kursy, z którymi można zapoznać się na naszych stronach

Naszym celem jest zapewnienie klientom dostępu do kształcenia na wysokim poziomie – wszystkie nasze kursy to gwarancja, że ty i twoi pracownicy będą kompleksowo wykształceni i będą posiadali odpowiednie zaświadczenia. Kładziemy nacisk na nowoczesne metody aktywizujące, a nasi doświadczeni instruktorzy czuwają nad przebiegiem każdych zajęć.

Oprócz oferty szkoleniowej naszą specjalnością jest outsourcing usług:

  • obsługa BHP dla firm – szkolenia BHP, nadzór, audyt i inne usługi BHP
  • obsługa PPOŻ jako inspektor PPOŻ, rzeczoznawca PPOŻ)

W usługach tego rodzaju mamy ponad 20 lat doświadczenia. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, chcąc, aby jego zadowolenie z naszej pracy było optymalne. Dobierzemy zakres prac i zadbamy o to, aby były terminowe i fachowe.

Dodatkowo wyróżnia nas przystępna cena za usługi – jest ona zależna od liczby osób biorących udział w zajęciach oraz od indywidualnych ustaleń. Wiemy, że dla wielu z naszych klientów to niskie opłaty są kluczowe, dlatego staramy się dopasowywać do tych potrzeb.

Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudziła twoje zainteresowanie – więcej na temat naszych usług znajdziesz na stronie internetowej Ośrodka OSO!