Usługi BHP

Oferujemy obsługę klientów biznesowych w ramach bezpieczeństwa i higieny pracy. Wiemy, jak ważna jest profesjonalna i kompleksowa obsługa BHP, dlatego dostarczamy usługi tylko na wysokim poziomie, dbając przy tym o ich jak najbardziej przystępne ceny.

Działamy na zasadzie outsourcingu, dostarczając nasze usługi klientom na terenie całego kraju. Dzięki nam nie musisz już zatrudniać własnych specjalistów, ponieważ to my jesteśmy całkowicie do twoje dyspozycji. Masz pewność, że stan bezpieczeństwa i higieny pracy w twoim zakładzie będzie pod właściwą opieką.

Nasza oferta
Zapewniamy dostęp do kompleksowych usług dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu, że pracują dla nas zawodowcy w tej dziedzinie, możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie, zawsze dobierane specjalnie do potrzeb klienta, a przy tym też bez przepłacania. Obsługujemy zarówno małe firmy, w tym osoby samodzielnie prowadzące działalność gospodarczą, jak i duże korporacje, dla których świadczymy pełną gamę usług.

Usługi BHP w naszym Ośrodku to w szczególności:
• pełna obsługa BHP firm – nadzór BHP, szkolenia wstępne i okresowe, prowadzenie dokumentacji
• opracowywanie ocen ryzyka zawodowego z użyciem różnych metodologii
• prowadzenie postępowań powypadkowych
• audyt BHP i PPOŻ
• zarządzanie w ramach bezpieczeństwa i higieny pracy wg norm PN-N-18001 i OHSAS 18001
• badania środowiskowe – pomiary na stanowisku pracy
• ocena zagrożeń psychospołecznych
• ocena stanowiska pracy dla osób niepełnosprawnych
ocena ergonomiczna
• certyfikacja maszyn

Dlaczego warto wybrać outsourcing?
W naszym Ośrodku oferujemy outsourcing BHP – to obecnie najbardziej popularny sposób obsługi firm w tym zakresie. Nasz specjalista ds. BHP zadba o to, aby stan bezpieczeństwa i higieny pracy w twojej firmie był na odpowiednim poziomie. Na dzień dzisiejszy firmy BHP, takie jak nasz Ośrodek, są w stanie zapewnić swoim klientom kompleksowe rozwiązania bez konieczności zatrudniania osoby odpowiedzialnej.

Przypominamy, że obowiązek szkoleń, prowadzenia poprawnej dokumentacji i innych niezbędnych czynności dotyczy każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą. Nasza firma BHP świadcząca usługi outsourcingowo to zmniejszenie kosztów oraz pewność, że wszystkie prace będą wykonane terminowo i prawidłowo.

Eksperci do twojej dyspozycji
W Ośrodku OSO do twojej dyspozycji pozostają specjalista i inspektor BHP. W dziedzinie obsługi w tej właśnie branży mamy ponad 20 lat doświadczenia, co powoduje, że zapewniamy naszym klientom wsparcie profesjonalne i przy tym dobrane indywidualnie. Posiadamy niezbędne uprawnienia BHP, dodatkowo ciągle się doszkalamy – podążamy za zmianami w prawie, bierzemy udział w konferencjach i seminariach, bo wiemy, jak ważne jest zadowolenie klientów i przy tym nasza satysfakcja z tego.

Gdzie pracujemy?
W następujących miastach można wybrać nasze usługi BHP: Warszawa, Kraków, Katowice oraz Bielsko-Biała. W tych miejscowościach znajdują się nasze oddziały, dlatego możemy dojechać do ciebie bezpośrednio. Także obsługujemy klientów z okolicznych miejscowości oraz z całej Polski – w celu uzyskania informacji na temat usług wyjazdowych prosimy o skontaktowanie się z nami.

Cennik
Każdego, kto docenia niskie opłaty, z pewnością zadowoli nasz cennik. Cena obsługi jest zawsze indywidualnie dobierana w zależności od zakresu czynności, dlatego prosimy o kontaktowanie się z nami poprzez formularz wyceny. Nasi pracownicy przygotują wycenę i prześlą ją jak najszybciej. U nas nie płacisz za te usługi, których nie zamówiłeś!

Odpowiedni stan bezpieczeństwa i higieny pracy powinien być priorytetowy dla każdego pracodawcy. Zmniejszenie ilości zagrożeń oraz wypadków przy pracy to lepszy komfort pracy oraz wyższa wydajność pracowników. Z nami masz pewność, że wszystkie dokumenty będą poprawnie wypełnione, twoi pracownicy będą przeszkoleni, a ty możesz zapomnieć o formalnościach i skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Kompleksowa i fachowa obsługa BHP: Warszawa, Kraków, Katowice i Bielsko-Biała – zachęcamy do współpracy z nami!

Zobacz także: