O firmie

Ośrodek OSO to eksperci do twojej dyspozycji na terenie całej Polski – od ponad 15 lat nasz Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO kształcił, doradzał, audytował i pomagał firmom. Nasza specjalność to w szczególności szkolenia – UDT, ADR, także PPOŻ, BHP i pierwszej pomocy przedmedycznej. Prowadzimy również od przeszło 20 lat usługi BHP i PPOŻ na zasadzie outsourcingu. Wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie szkoleń – od przeszło 15 lat kształcimy, audytujemy i doradzamy firmom. Pracują dla nas najlepsi specjaliści, współpracujemy również z wieloma instytucjami nadającymi uprawnienia. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony – mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także twoje wymagania.

Eksperci do usług
Nasz Ośrodek tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. To dzięki nim możemy oferować usługi szkoleniowe na tak wysokim poziomie. Programy nauczania przygotowujemy wspólnie z wykwalifikowanymi metodykami oraz instytucjami nadającymi uprawnienia, co powoduje, że całościowo przygotowują one do egzaminów. Zapewniamy wsparcie nie tylko w szkoleniach, ale również w obsłudze BHP o PPOŻ firm. Z nami masz pewność, że twoja działalność jest w najlepszych rękach.

Nauka skrojona na twoją miarę
Skupiamy się na prowadzeniu kursów zawodowych – szkolimy pracodawców i pracowników, osoby indywidualne i grupy zorganizowane. To u nas można zlecić kurs BHP, szkolenie przeciwpożarowe czy kurs pierwszej pomocy i otrzymać kompleksowe i profesjonalne wsparcie na terenie całej Polski. Nasze ośrodki znajdują się w miastach: Warszawa, Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, gdzie na kursantów czekają w pełni wyposażone sale, ale jesteśmy również w stanie dojechać do naszych klientów w wyznaczone miejsce. W przypadku grup zamkniętych możemy indywidualnie dopasować zakres tematyczny zajęć do potrzeb zleceniodawcy. Z nami nauka to najwyższy komfort!

Dlaczego warto wybrać Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO?

  • oferujemy szeroką gamę szkoleń i usług
  • do każdego klienta podchodzimy indywidualnie
  • zapewniamy przystępne ceny
  • pracują dla nas wykwalifikowani instruktorzy i specjaliści
  • dysponujemy nowoczesnym zapleczem

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale usługi świadczymy również w innych miejscowościach na terenie całego kraju.

W razie pytań związanych z naszymi usługami prosimy o kontakt – udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i przygotujemy indywidualną ofertę. Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO zaprasza do skorzystania ze swoich usług!

Niskie ceny i dodatkowe rabaty
Kładziemy przy tym nacisk na przystępne ceny. Właśnie dlatego opracowaliśmy własną strategię cenową, aby zarówno w przypadku szkoleń dla kilku, jak i dla kilkunastu osób opłaty były zachęcające. Stosujemy rabaty dla większych grup, ale nawet jedna osoba nie przepłaci w naszym Ośrodku. Umożliwiamy również negocjację cen.

W razie pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronie!