Zarządzanie BHP

Prawidłowe zarządzanie w ramach bezpieczeństwa i higieny pracy jest kluczowe dla efektywności działania firm w tym zakresie. Dzięki nam możesz mieć pewność, że także w tej dziedzinie twoja firma będzie funkcjonowała bez zarzutu. Zajmujemy się wdrażaniem specjalistycznych systemów zarządzania BHP zgodnie z normami PN-N-18001 i OHSAS 18001. Ponadto służymy naszymi usługami przy opracowywaniu i wdrażaniu procedur dla bezpieczeństwa i higieny pracy i bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Dlaczego warto wybrać systemy PN-N-18001 i OHSAS 18001?

  • projektowanie indywidualnej dla zakładu pracy polityki bezpieczeństwa
  • opracowanie ogólnych i szczegółowych celów
  • wdrażanie systemów i nadzór nad nimi
  • monitorowanie i korygowanie działań
  • wprowadzanie czynności zapobiegawczych
  • przegląd kierownictwa

Dzięki systemom zarządzania PN-N-18001 i OHSAS 18001 w BHP można poprawić stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie. Firmom, które chcą działać także poza granicami naszego kraju, polecamy wybór normy OHSAS 18001, która znana jest międzynarodowo. Zawsze jesteśmy gotowi do doradzenia, a także przygotujemy wstępne dokumenty. Z nami twoja firma będzie mogła działać niezawodnie!

Swoje usługi świadczymy w szczególności na terenie Warszawy, ale również nasi specjaliści są do dyspozycji w oddziałach terenowych OSO w Krakowie, Katowicach i Bielsku-Białej. Dojeżdżamy ponadto do naszych klientów na terenie całej Polski.

Zachęcamy do skorzystania z naszej obsługi. W razie pytań związanych z ofertą jesteśmy do dyspozycji!

Zobacz także: