Szkolenia PPOŻ

Gdy chcesz zrealizować szkolenia PPOŻ, możesz wykonać je razem z naszym Ośrodkiem Szkolenia Operatorów OSO! Prowadzimy je zawsze na wysokim poziomie, zapewniając swoim klientom pełne wsparcie w przystępnych cenach.Art. 209 par. 1 pkt. 2 Kodeksu pracy mówi, że pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia swoim pracownikom niezbędnych środków do zwalczania pożarów i ewakuacji, a także musi wyznaczyć pracowników, którzy będą w tym zakresie wykonywali zadania. Najlepszym rozwiązaniem jest kurs przeciwpożarowy.

Udostępniamy zarówno wstępne, jak i okresowe szkolenia BHP i PPOŻ. Dzięki nam zatrudnieni przez ciebie pracownicy będą zawsze odpowiednio przygotowani do podjęcia pracy. Zależy nam na tym, aby każde szkolenie przeciwpożarowe wyróżniało się jak najwyższą jakością – zatrudniamy doświadczonych instruktorów, posiadamy nowoczesne zaplecze, kładziemy nacisk na bogaty i aktywizujący program nauczania. Dzięki nam każde szkolenie PPOŻ to nie tylko spełnienie wymogów prawnych, ale również bardzo pomocna wiedza na co dzień.

Nasza oferta

Organizujemy szkolenia przeciwpożarowe wstępne dla pracowników nowo zatrudnianych, które mają za cel zapoznanie z przepisami oraz instrukcjami obowiązującymi w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego na danym stanowisku pracy oraz uczą postępowania przy wystąpieniu pożaru. Także dostępne jest okresowe szkolenie P.POŻ, którego celem jest uzupełnienie i aktualizacja wiedzy. Każde szkolenie BHP i PPOŻ składa się z części teoretycznej i praktycznej, przekazując swoim uczestnikom niezbędną wiedzę i umiejętności.

Tematyka zajęć

  • informacje na temat zagrożenia pożarowego na stanowisku pracy
  • przedstawienie instrukcji pożarowej zakładu pracy
  • przekazanie informacji na temat rozmieszczenia sprzętu pożarowego
  • zasady oznakowania ewakuacyjnego i pożarowego
  • prowadzenie ewakuacji oraz procedur alarmowych
  • zasady obsługi podręcznych sprzętów gaśniczych
  • udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym

Tematyka ta jest dopracowana indywidualnie zależnie od zaleceń zleceniodawcy. Dopasowanie programu pozwala na uzyskanie jak najlepszych wyników kształcenia. Dodatkowo zajęcia uzupełnione są o ćwiczenia praktyczne i pokazy. Po zakończeniu zajęć uczestnicy otrzymują stosowne zaświadczenia o ich odbyciu.

Wysoka jakość kształcenia

Wszystkie kursy PPOŻ znajdujące się w ofercie naszego Ośrodka wyróżniają się wysoką jakością. W swojej specjalności mamy kilkunastoletnie doświadczenie i wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Z tego powodu każdy kurs PPOŻ oraz innego rodzaju zajęcia są prowadzone z uwzględnieniem najnowszych przepisów prawa, aktywizujących metod kształcenia oraz pod okiem kompetentnych instruktorów. Dysponujemy nowoczesnymi salami szkoleniowymi, posiadamy wyposażenie pozwalające nam na prowadzenie zajęć ciekawych i dzięki temu pomocnych.

Gdzie działamy?

W następujących miastach można zapisać się na nasze szkolenia PPOŻ: Warszawa, Kraków, Katowice, Bielsko-Biała. Zajęcia prowadzone są cyklicznie zgodnie z harmonogramem znajdującym się na naszej stronie internetowej. Grupy zorganizowane zapraszamy na zamknięte szkolenie przeciwpożarowe pracowników, które organizujemy zarówno w naszych oddziałach, jak i w dowolnie wskazanych miejscach – dojeżdżamy do zakładów pracy, sal szkoleniowych i innych punktów na terenie całej Polski.

Ceny usług

Cena za usługę jest zależna przede wszystkim od liczby uczestników zajęć. W przypadku większych grup zapewniamy atrakcyjne rabaty oraz umożliwiamy negocjację cen. W celu otrzymania dokładniejszej wyceny, prosimy o skierowanie do nas zapytania ofertowego przez formularz na stronie.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowo innych usług dotyczących bezpieczeństwa pożarowego, służymy kompleksową pomocą. Świadczymy obsługę w tym zakresie dla klientów biznesowych w przystępnych cenach. Z ofertą można zapoznać się na naszej stronie. Gdy masz jakiekolwiek pytania, chcesz uzyskać wycenę usługi czy zarezerwować miejsca, prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami.

Zapraszamy na szkolenia P.POŻ do Ośrodka Szkolenia Operatorów OSO!

Zobacz także: