Zdobądź kwalifikacje na spawanie światłowodów

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad wykonywaniem zawodu spawacza światłowodów? Aktualnie jest to jeden z najbardziej poszukiwanych oraz cenionych zawodów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Zapotrzebowanie na spawaczy można dostrzec w niemal każdej dziedzinie gospodarki.

 

Jeśli chcesz w przyszłości łatwo znaleźć pracę, zapisz się na nasz kurs. Zdobądź uprawnienia spawalnicze na wykonywanie zawodu. Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza na temat światłowodów. Dajemy Ci możliwość poznania zastosowania nowych technologii, ale także udoskonalenia już istniejących. Na rynku istnieje wiele firm oferujących kursy, które przeprowadzane są szybko i niedbale. Z nami możesz być spokojny! Nasz kurs zapewni Ci kompleksową wiedzę z zakresu pomiarów światłowodów, obsługi zgrzewarek oraz wykonywania spawów.

 

Jeśli jesteś ciekawy czy praca na tym stanowisku spełni Twoje oczekiwania oraz czy bez problemu znajdziesz pracę to mamy dla Ciebie kilka cennych informacji.

 

Jakie tematy będą poruszane oraz czego można się nauczyć?Oferujemy kurs na spawacza światłowodów prowadzony przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w branży w ośrodkach działających na terenie całego kraju. Światłowody maja coraz szersze zastosowanie. Technologia komunikacji światłowodowej nie wykazuje oznak spowolnienia w najbliższym czasie, a wraz z ciągłym rozwojem stała się standardowym sposobem łączenia użytkowników końcowych i sieci, a także dostarczania szerokopasmowego Internetu i powiązanych usług do domów i firm dzięki niezwykle wydajnej technologii FTTH. (Fiber to The Home). Wzrost popularności sieci Fiber-to-the-Home (FTTH) spowodował kolejny wzrost zapotrzebowania na specjalistów od spawania światłowodów. Dawno minęły czasy, w których światłowody były postrzegane jako sztuka przeznaczona tylko dla nielicznych. Na naszym kursie nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć karierę w branży, która w ostatnich latach wykazuje stały i gwałtowny wzrost. Osoby, które mają ten zawód w swoich rękach, nie muszą martwić się o pracę ani zarobki. Pensja zależy od doświadczenia, umiejętności oraz posiadanych certyfikatów, dlatego kurs to dobra inwestycja w przyszłość. Pomożemy Ci odnieść sukces w tej niezwykle popularnej dziedzinie.

 

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs został zaprojektowany z myślą o szerokiej gamie odbiorców. Od świeżo upieczonego technika rozpoczynającego działalność w branży, po dobrze zorientowanych i doświadczonych administratorów sieci, którzy chcą wyostrzyć swoje umiejętności i szukają głębszego zrozumienia technologii stojących za światłowodami oraz komunikowanie się za pomocą światła jako nośnika danych.

Nasz kurs zakończysz z praktyczną, użyteczną wiedzą!

Praktyczne tematy

Poznaj rosnący rynek infrastruktury światłowodowej i jej zastosowań.

 

Doświadczenie

Nie jest wymagane wstępne doświadczenie.

Kurs przeznaczony dla każdego, kto jest zainteresowany pracą ze światłowodami.

 

Wieloletnie doświadczenie

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w branży.

 

Nauka

Czas poświęcony teorii, praktycznym instrukcjom i wsparciu.

Lepsze perspektywy

Szkolenie, które przygotuje Cię do dalszej kariery w sektorze publicznym i prywatnym.

Certyfikat

Uprawnienia spawalnicze potwierdzone odpowiednim świadectwem.

 

Opis kursuCzego się nauczysz?

  • zasady BHP
  • pomiary kontrolne
  • spawanie włókien światłowodowych
  • rodzaje włókien optycznych
  • obsługa spawarki światłowodowej
  • główne elementy kabla światłowodowego
  • przygotowanie kabli i sprzętu do spawania

 

Czy dostanę certyfikat ukończenia kursu?

Po szkoleniu można uzyskać uprawnienia spawalnicze potwierdzone świadectwem.

 

Jaka jest cena szkolenia?

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz rabaty, które można sprawdzić w naszym cenniku lub poprzez skontaktowanie się z nami.

 

Gdzie odbywa się kurs?

Nasze ośrodki mieszczą się na terenie całego kraju. W celu organizacji szkoleń zamkniętych możemy również dojechać do Ciebie.

W razie dodatkowych pytań nasi eksperci służą pomocą. Komunikujemy się z prędkością światła!

Pracodawcy potrzebują wykwalifikowanych fachowców, więc nie czekaj! Zdobądź uprawnienia, aby odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy!

Zobacz także: