Zdobądź kwalifikacje na spawanie światłowodów

spawacz podczas pracy

Kurs spawania światłowodów

Spawacz światłowodów jest aktualnie jednym z najbardziej poszukiwanych oraz cenionych zawodów, zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Zapotrzebowanie na spawaczy można dostrzec w niemal każdej dziedzinie gospodarki. Zdobądź uprawnienia spawalnicze na wykonywanie zawodu. Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza na temat światłowodów. Dajemy Ci możliwość poznania zastosowania nowych technologii, ale także udoskonalenia już istniejących. Nasz kurs zapewni Ci kompleksową wiedzę z zakresu pomiarów światłowodów, obsługi zgrzewarek oraz wykonywania spawów. 

Czego się nauczysz? 

  • zasady BHP,  
  • pomiarów kontrolnych, 
  • spawania włókien światłowodowych, 
  • rodzajów włókien optycznych, 
  • obsługi spawarki światłowodowej, 
  • głównych elementy kabla światłowodowego, 
  • przygotowania kabli i sprzętu do spawania. 

Po zakończonym szkoleniu, otrzymasz certyfikat. 

Jeśli jesteś ciekawy czy praca na tym stanowisku spełni Twoje oczekiwania oraz czy bez problemu znajdziesz pracę, to mamy dla Ciebie kilka cennych informacji.  

Oferujemy kurs na spawacza światłowodów prowadzony przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Światłowody mają coraz szersze zastosowanie, technologia komunikacji światłowodowej nie wykazuje oznak spowolnienia w najbliższym czasie, a wraz z ciągłym rozwojem stała się standardowym sposobem łączenia użytkowników końcowych i sieci, a także dostarczania szerokopasmowego Internetu i powiązanych usług do domów i firm.  

Technologia FTTH 

Jakie tematy będą poruszane oraz czego można się nauczyć?

Dzięki niezwykle wydajnej technologii FTTH (Fiber To The Home), wzrost popularności sieci FTTH spowodował kolejny wzrost zapotrzebowania na specjalistów od spawania światłowodów. Na naszym kursie nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć karierę w branży, która w ostatnich latach wykazuje stały i gwałtowny wzrost. Pomożemy Ci odnieść sukces w tej niezwykle popularnej dziedzinie.   

Dla kogo jest ten kurs? 

Ten kurs został zaprojektowany z myślą o szerokiej gamie odbiorców. Od technika rozpoczynającego działalność w branży, po dobrze zorientowanych i doświadczonych administratorów sieci. Szkolenie kierowane jest do osób chcących poszerzyć swoje umiejętności oraz szukających lepszego zrozumienia technologii stojącej za światłowodem. 

Praktyczne tematy
Poznaj rosnący rynek infrastruktury światłowodowej i jej zastosowań. 
Doświadczenie
Nie jest wymagane wstępne doświadczenie. Kurs przeznaczony dla każdego, kto jest zainteresowany pracą ze światłowodami. 
Wieloletnie doświadczenie
Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w branży. 
Nauka
Czas poświęcony teorii, praktycznym instrukcjom i wsparciu. 
Lepsze perspektywy
Szkolenie, które przygotuje Cię do dalszej kariery w sektorze publicznym i prywatnym. 
Certyfikat
Uprawnienia spawalnicze potwierdzone odpowiednim świadectwem. 

Jaka jest cena szkolenia? 

Ceny są ustalane indywidualnie, zależą one od ilości uczestników oraz terminu szkolenia. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz rabaty dla grup. W celu poznania kosztów szkolenia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 

opis kursu

Zarobki 

Osoby posiadające ten zawód nie muszą martwić się o pracę ani zarobki. Pensja zależy od doświadczenia, umiejętności oraz posiadanych certyfikatów, dlatego kurs to dobra inwestycja w przyszłość. 

Gdzie odbywa się kurs? 

Nasze ośrodki mieszczą się na terenie całego kraju. W celu organizacji szkoleń zamkniętych możemy również dojechać do Ciebie. W razie dodatkowych pytań nasi eksperci służą pomocą. Pracodawcy szukają wykwalifikowanych fachowców, więc nie czekaj i zdobądź uprawnienia, aby odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy.  

spawanie światłowodów

Zobacz także: