Uprawnienia SEP G1, G2, G3 – zapisz się na kurs w OSO!

Kursy SEP G1, G2, G3

Dla osób chcących uzyskać uprawnienia SEP Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO przygotował szeroką ofertę kursów. Nasze zajęcia skierowane są do wszystkich osób chcących skutecznie zdać egzamin SEP (PSE, SIMP, SITPS). Z nami to żaden problem!

Zgodnie z przepisami osoby, które chcą rozpocząć pracę przy eksploatacji i dozorze urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, wykorzystujących ciepło i paliwa gazowe, muszą posiadać odpowiednie świadectwo kwalifikacji, które określane jest również jako uprawnienia SEP. Uzyskanie ich wspólnie z naszym Ośrodkiem nie jest żadnym problemem, ponieważ posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie i zapewniamy wszystkim z naszych klientów obsługę na najwyższym poziomie.

Nasza oferta

Prowadzimy szkolenia SEP w trzech kategoriach: G1, G2 oraz G3, a także w ich ramach na stanowiska dozoru oraz stanowiska eksploatacji.

  • G1 – szkolenia elektryczne przeprowadzane na urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne
  • G2 – szkolenia cieplne przeprowadzane na urządzenia, instalacje i sieci cieplne
  • G3 – szkolenia gazowe przeprowadzane na urządzenia, instalacje i sieci gazowe

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne, które odbywają się w naszym Ośrodku, a także w innych lokalizacjach według uzgodnień z klientami.

Tematyka zajęć

Zajęcia przekazują uczestnikom szeroką wiedzę dotyczącą bezpiecznego prowadzenia prac oraz przygotowują do podejścia do egzaminu przed komisjami certyfikującymi SEP, PSE, SIMP, SITPS i innymi w całej Polsce.

Tematyka dopasowana jest w zależności od zakresu kursu. Główne zagadnienia poruszane podczas zajęć to: budowa i eksploatacja urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych, cieplnych i gazowych, elementy prawa energetycznego oraz innych przepisów, prowadzenie prac kontrolno-pomiarowych, zasady racjonalnego i bezpiecznego użytkowania urządzeń, sieci i instalacji powyższych typów.

Gdzie działamy?

Osoby chcące uzyskać uprawnienia elektryczne do 1 kV oraz inne uprawnienia SEP mogą skorzystać z naszej oferty w miastach: Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała oraz Katowice. Zajęcia prowadzone są według zaprezentowanego na naszej stronie internetowej harmonogramu.

Szkolimy profesjonalnie i w przystępnej cenie

Nasz Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO zapewnia obsługę na najwyższym poziomie – profesjonalnie, kompleksowo oraz konkurencyjnie. Gdy interesują cię także uprawnienia SEP cena w naszym ośrodku jest bardzo atrakcyjna. Ponadto jesteśmy gotowi do negocjacji.

Z naszych usług skorzystało już wielu klientów z wielu miejscowości w kraju. Mamy nadzieję, że ty również będziesz zadowolony.

Zapraszamy na kursy SEP do Ośrodka OSO – Warszawa, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków – zapisz się już teraz!

Zobacz także: