Uprawnienia G1, G2, G3 – zapisz się na kurs w OSO!

Kursy G1, G2, G3

Dla osób chcących uzyskać uprawnienia  – Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO przygotował szeroką ofertę kursów. Nasze zajęcia skierowane są do wszystkich osób chcących skutecznie zdać egzamin przed wybraną przez siebie komisją egzaminacyjną np. (SEP, PSE, SIMP, SITPS). Z nami to żaden problem!

Zgodnie z przepisami osoby, które chcą rozpocząć pracę przy eksploatacji i dozorze urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, wykorzystujących ciepło i paliwa gazowe, muszą posiadać odpowiednie świadectwo kwalifikacji, które określane jest również jako uprawnienia G1, G2, G3. Uzyskanie ich wspólnie z naszym Ośrodkiem nie jest żadnym problemem, ponieważ posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie i zapewniamy wszystkim z naszych klientów obsługę na najwyższym poziomie.

Nasza oferta

Prowadzimy szkolenia w trzech kategoriach: G1, G2 oraz G3, a także w ich ramach na stanowiska dozoru oraz stanowiska eksploatacji.

  • G1 – szkolenia elektryczne przeprowadzane na urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne
  • G2 – szkolenia cieplne przeprowadzane na urządzenia, instalacje i sieci cieplne
  • G3 – szkolenia gazowe przeprowadzane na urządzenia, instalacje i sieci gazowe

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne, które odbywają się w naszym Ośrodku, a także w innych lokalizacjach według uzgodnień z klientami.

Tematyka zajęć

Zajęcia przekazują uczestnikom szeroką wiedzę dotyczącą bezpiecznego prowadzenia prac oraz przygotowują do podejścia do egzaminu przed komisjami certyfikującymi SEP, PSE, SIMP, SITPS i innymi w całej Polsce.

Tematyka dopasowana jest w zależności od zakresu kursu. Główne zagadnienia poruszane podczas zajęć to: budowa i eksploatacja urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych, cieplnych i gazowych, elementy prawa energetycznego oraz innych przepisów, prowadzenie prac kontrolno-pomiarowych, zasady racjonalnego i bezpiecznego użytkowania urządzeń, sieci i instalacji powyższych typów.

Gdzie działamy?

Osoby chcące uzyskać uprawnienia elektryczne do 1 kV oraz inne uprawnienia wydawane przez uprawnione komisje egzaminacyjne, mogą skorzystać z naszej oferty w miastach: Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała oraz Katowice. Zajęcia prowadzone są według zaprezentowanego na naszej stronie internetowej harmonogramu.

Szkolimy profesjonalnie i w przystępnej cenie

Nasz Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO zapewnia obsługę na najwyższym poziomie – profesjonalnie, kompleksowo oraz konkurencyjnie. Gdy interesują cię także cena na uprawnienia G1, G2, G3 – w naszym ośrodku jest bardzo atrakcyjna. Ponadto jesteśmy gotowi do negocjacji.

Z naszych usług skorzystało już wielu klientów z wielu miejscowości w kraju. Mamy nadzieję, że ty również będziesz zadowolony.

Zapraszamy na kursy do Ośrodka OSO – Warszawa, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków – zapisz się już teraz!