Course for mobile platforms - get UDT qualifications!

Pracownik w hali produkcyjnej

Zostań certyfikowanym operatorem podestów ruchomych i rozszerz swoje kwalifikacje zawodowe. 

Czego dowiem się w trakcie kursu? 

  • Czym dokładnie są podesty ruchome i gdzie można je wykorzystać, 
  • Podesty ruchome i ich rodzaje, 
  • Wiadomości na temat dozoru technicznego urządzenia, 
  • Obowiązki operatora na stanowisku – przed pracą, w jej trakcie i po jej zakończeniu, 
  • Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Why is it worth choosing us? 

  • Umożliwiamy zdobycie niezbędnej wiedzy i kwalifikacji, 
  • Uczymy obsługi wielu urządzeń, 
  • Łączymy teorię z praktyką, 
  • Mamy w kadrze samych profesjonalistów. 

Where will the course for mobile platforms take place? 

As part of our course, we offer you to learn the theoretical part also in the mode REMOTE! Ucz się, gdzie i kiedy chcesz! Dodatkowo, na naszej platformie e–learningowej otrzymasz dostęp do webinarów na żywo z możliwością ich wielokrotnego odtwarzania. Na część praktyczną zapraszamy do hali szkoleniowej naszej firmy, która mieści się w Warszawie. Oferujemy także dojazd do klienta, dzięki temu szkolimy specjalistów na terenie całej Polski. 

certyfikat UDT

Types of mobile platforms 

Podesty ruchome to urządzenia dźwigowe, wykorzystywane w trakcie prac budowlanych i montażowych na wysokościach. Stosuje się je głównie w celu podnoszenia osób i materiałów na określone stanowisko pracy, zarówno w pionie jak i w poziomie. Elementami podstawowymi są: wysięgnik oraz platforma robocza. Pod względem cech konstrukcyjnych urządzenia te można podzielić na trzy grupy: 

  Mast climbing platforms Hanging mobile platforms Mobile mobile platforms 
Destiny przemieszczanie osób na platformie podnoszonej na maszcie zamontowanym na podwoziu umożliwiającym przejazd urządzenia. przemieszczanie osób przez opuszczane na linach platformy robocze (kosze) zawieszone na specjalnych dźwigarach układanych na dachu budynku. przemieszczanie osób wykonujących pracę z platformy roboczej, przy założeniu, że osoby te wchodzą na platformę i schodzą z platformy w jej jednym określonym położeniu dostępu. 

What is the cost of the course? 

W celu sprawdzenia ceny kursu prosimy o skontaktowanie się z nami, telefonicznie lub poprzez formularz zapytania ofertowego.  

inspections with various types of mobile platforms with a signature

About us 

Od ponad 15 lat zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług szkoleniowych dla różnych grup zawodowych. Stosujemy nowoczesne techniki szkolenia i dopracowane programy zajęć. W naszej ofercie znajdują się między innymi szkolenia: UDT, energetyczne – G1, cieplne G2, gazowe G3, HDS, a także safety training, Fire and first aid, altitude, welding and many more.   

Do you have any more questions? Feel free to call us!

Podesty ruchome

See also: