Welding of optical fibers

różne przewody

Fiber optic welding course

W epoce cyfryzacji, ciągle rosnącego zapotrzebowania na szybki, wysoce przepustowy i bezpieczny Internet, fach związany z infrastrukturą informacyjną jest na wagę złota, a wszystko wskazuje na to, że w przyszłości będzie wart jeszcze więcej. Dlatego właśnie nie czekaj i zapisz się na organizowany przez Ośrodek Szkolenia Operatorów autorski course in fibre optic welding machine operation. Lata praktyki w kształceniu wysokiej klasy specjalistów oraz przystępne ceny – to właśnie wyróżnia nas na tle konkurencji! 

Curriculum 

mężczyźni podczas pracy

During our course, you will easily acquire theoretical knowledge in the field of construction, operation and operation of a fiber optic splicer, and then use the acquired information in practical operation. What specific issues are included in the curriculum? Here are just a few of them: 

  • Jak oczyścić i przygotować kabel to zgrzania, sposób użycia Strippera, 
  • Konstrukcja, specyfikacja techniczna, klasyfikacja oraz wykorzystanie spawarek światłowodowych, 
  • Technologia światłowodowa ogółem, jakie rodzaje światłowodów wyróżniamy, jak działają, czym się od siebie różnią, 
  • Potencjalne uszkodzenia na jakie narażony jest światłowód (tłumienie, straty materialne, straty falowodowe, mikro i makrozgięcia) i jak im zapobiegać, 
  • Jak przeprowadzać testy wyników pracy, 
  • Basics Health and Safety

Dla kogo jest szkolenie? 

Nieważne czy stawiasz swoje pierwsze kroki w branży spawalniczej, czy też rozważasz poszerzenie już istniejących kompetencji, a może pragniesz jedynie odświeżyć i ugruntować posiadane już umiejętności. Oferta OSO jest właśnie dla Ciebie! Jedyny warunek jaki musisz spełnić to pełnoletność. Resztę zdobędziesz u nas. 

Gdzie prowadzone są szkolenia? 

Jeśli cenisz sobie wygodę lub nie po drodze Ci z dojazdem do naszych ośrodków szkoleniowych, nasi specjaliści przyjadą do Ciebie w ramach szkolenia zamkniętego. 

soba welding optical fibers

Jaka jest cena kursu? 

Szczycimy się atrakcyjnymi cenami na rynku względem jakości. Ponadto przewidywany jest cały wachlarz różnych zniżek i promocji! Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 

What after the course? 

Absolwenci naszych szkoleń otrzymują bezterminowy certyfikat spawacza światłowodowego Urzędu Dozoru Technicznego. Z nim w zanadrzu mają solidną podstawę do otworzenia własnego warsztatu produkcyjnego, znalezienia pracy w branży telekomunikacyjnej lub związanej z techniką elektryczną albo po prostu wprowadzenia swojej pasji do majsterkowania na zupełnie nowy, wyższy poziom. 

contact 

Jeżeli przekonała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

welding of optical fibers

See also: