Serwis ładowarek teleskopowych

Naprawa ładowarek teleskopowych 

urządzenie podczas pracy na budowie

Nasza firma “OSO” specjalizuję się w kompleksowej naprawie i modernizacji ładowarek teleskopowych. Powierzając nam urządzenie z segmentu transportu bliskiego, przekonasz się o poziomie naszych usług. Prace naprawcze operujemy na wysoko jakościowych częściach zamiennych jak i oryginalnych.  

Nasi specjaliści kompleksowo zajmą się naprawą i modernizacją Twojego sprzętu jak i zapobiegną dalszym usterkom. Wstępnie nasi wykfalifikowani specjaliści, przeprowadza diagnostykę i audyt by sprawdzić przyczynę usterki i ją zlikwidują. 

Serwis

Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń transportu bliskiego i wykwalifikowanych fachowców dzięki czemu, przeprowadzamy usługi na najwyższym poziomie.  

Prace wykonywane w ramach serwisu

 • modernizacja,
 • przegląd, 
 • diagnostyka,
 • remont generalny,
 • konserwacja,
 • naprawa lub wymiana elementu,
 • badania powypadkowe i poawaryjne. 

Sprawność urządzeń transportu bliskiego jest niezbędna do wykonywania dalszej pracy, nawet najmniejsza usterka może nam w tym przeszkodzić. Niezbędne jest to, aby jak najszybciej i skutecznie pozbyć się usterki.

Inne urządzenia

W naszej ofercie, serwisujemy także

ładowarka teleskopowa DIECI

Doświadczeni specjaliści 

Istotne jest dla nas, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Dużą wagę przywiązujemy do kwalifikacji naszych specjalistów. Nasi fachowcy uczestniczą w szkoleniach, dzięki którym poszerzają swoją wiedzę i doskonale znają się na urządzeniach od różnych producentów. 

Jesteśmy mobilni 

Masz problem z urządzeniem, ale nie masz jak do nas przyjechać? Nie przejmuj się, w naszej ofercie mamy serwis mobilny. Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy serwisowe, dzięki czemu możemy podjechać w wybrany przez Ciebie adres. Nasi mobilni serwisanci zajmą się kompleksowo naprawą Twojego urządzenia. Po wykonanej pracy, serwis odpowiedzialny za naprawę usterki, zaczeka do ponownego uruchomienia maszyny by sprawdzić, czy wszystko działa sprawnie. 

Co oferujemy?

 1. Wykwalifikowanych specjalistów.
 1. Serwis mobilny i stacjonarny.
 1. Zakup UTB.
 1. Gwarancje jakości
 1. Szkolimy operatorów i konserwatorów. 

Sprzedaż 

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, w naszej ofercie znajduję się także sprzedaż urządzeń transportu bliskiego. Posiadamy duży wybór urządzeń nowych jak i używanych od różnych producentów. Punkt sprzedaży znajduję się w siedzibie firmy, ale możemy przywieść maszynę pod Twój adres. Przed zakupem skonsultuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci w doborze sprzętu według Twoich oczekiwań. 

ładowarka teleskopowa zbiera piasek

Nasza firma 

Specjalizujemy się od kilkunastu lat w serwisie i sprzedaży urządzeń transportu bliskiego. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, ale działamy na terenie całej Polski. Posiadamy niezbędna wiedzę i urządzenia do przeprowadzania wszelkich prac naprawczych i serwisowych. Zespół fachowców w naszej firmie jest przeszkolony i przygotowany na wszelkiego rodzaju usterki. 

Szkolenia 

Oprócz serwisu i sprzedaży, zajmujemy się podnoszeniem kwalifikacji. W swojej ofercie mamy kursy i szkolenia dla konserwatorów jaki i operatorów. Dzięki zdobytej wiedzy, podczas szkoleń nauczysz się najistotniejszych rzeczy, które przydadzą Ci się w pracy. Pomożemy Ci zdobyć odpowiednie uprawnienia do obsługi maszyn Urzędu Dozoru Technicznego. 

PYTANIA KURSANTÓW

Czy zajmują się Państwo naprawą i konserwacją ładowarek?

Tak, oprócz serwisowaniu ładowarek teleskopowych zajmujemy się także m.in. naprawą, konserwacją i modernizacją.

Czy mają Państwo serwis mobilny?

Tak, jesteśmy posiadaczami mobilnych transportów serwisowych.

Czy prowadzą Państwo punkt sprzedaży?

Tak, w swojej ofercie oprócz serwisu prowadzimy także sprzedaż.

Zobacz także: