Serwis wózków widłowych

Sprzedaż używanych oraz nowych wózków widłowych UDT 

Naprawa urządzeń typu wózki widłowe to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które powinno być powierzone profesjonalistom w dziedzinie serwisowania. Świadczymy usługi takie jak stacjonarna naprawa wózków widłowych, która możliwa jest również mobilnie w miejscu wskazanym przez zamawiającego. Zlecając nam naprawę swojego urządzenia, możesz mieć pewność trafnie postawionej diagnozy, sprawnej pomocy fachowców oraz serwisu wszystkich uszkodzonych podzespołów. 

wózek widłowy w warsztacie

Co zyskujesz korzystając z naszych usług? 

 • oszczędność czasu i pieniędzy; 
 • niezawodny serwis; 
 • indywidualne podejście; 
 • Twój komfort i wygodę profesjonalnego sprzętu; 
 • profesjonalne doradztwo naszych techników. 
   
   

Co obejmuje nasza oferta? 

Oprócz diagnostyki oraz serwisowania maszyn UDT, oferujemy także możliwość wynajmu, jak i zakupu urządzeń. Bez wątpienia nasz szeroki asortyment umożliwia znalezienie odpowiedniego pojazdu, spełniającego wymagania stawiane przez kupującego. Wraz z szybkim rozwojem przemysłu, na rynku pojawiły się firmy charakteryzujące się zaawansowanym nakładem produkcyjnym, który przyniósł problem logistyczny wiążący się ze sprawnym magazynowaniem oraz przenoszeniem towarów. Aby temu zaradzić, zapewniając sprawny transport części wewnątrz firmy oraz efektywnie je magazynując, powinniśmy zainwestować w wózek widłowy. Nasz zakład odpowiada na rosnące potrzeby klientów świadcząc gwarancję zakupionych urządzeń. 

Sprzedaż wózków widłowych 

Udostępniany przez nas pakiet wózków widłowych jest znakomicie przystosowany do transportowania palet. Te maszyny użytkowe są projektowane w celu swobodnego przemieszczania się po magazynach o różnorakiej wielkości. Dysponujemy urządzeniami w odmiennych klasach wagowych, posiadających udźwigi, dostosowywalne do indywidualnych potrzeb zainteresowanego. Zachęcamy do zdecydowania się na zakup terenowych wózków widłowych w przypadku pracy z załadunkiem ciężkich towarów oraz transportem po nieutwardzonych terenach. Wynika to z faktu, iż są one wyposażone w silniki diesla, posiadające prześwit oraz duże koła, pozwalające na swobodne przemieszczanie terenowe.  
 

wózek widłowy podnoszący ładunek

Wynajem wózków widłowych 

Wózki widłowe bez wątpienia znajdują się na liście potrzeb wielu firm, które realizują zlecenia w różnych sektorach pracy. Nasza wypożyczalnia od lat spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy zaopatrzeni zarówno w modele z napędem gazowym LPG, jak też maszyny z silnikiem diesla oraz ich elektryczne odpowiedniki. Dzięki możliwości wynajmu naszych wózków widłowych możesz błyskawicznie sprostać wyzwaniom stawianym przez swoją branżę, zaopatrzając się w konkretny rodzaj wózka, którego aktualnie potrzebujesz. 

 Cena wynajmu urządzeń zależy od następujących czynników

 • udźwig; 
 • typ napędu; 
 • intensywność pracy; 
 • okres wynajmu.  

Każdorazowo dostosowujemy usługę najmu do potrzeb klienta indywidualnego, proponując maszynę, która w pełni zaspokoi wymagania zleceniodawcy. W podjęciu decyzji odnośnie wyboru wózka widłowego kluczowe znaczenie mają czynniki takie, jak: warunki pracy, rodzaj nawierzchni, po której urządzenie będzie się przemieszczało, ukształtowanie terenu, maksymalna waga ładunku oraz wysokość i wymiary podnoszenia. Wybierając naszą wypożyczalnię możesz liczyć na pełny profesjonalizm usług, gdyż skrupulatnie kontrolujemy stan techniczny naszego sprzętu, aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo kadrze wypożyczającego.  
 

Konserwacja wózków widłowych 

Regularne sprawdzanie wózka widłowego jest przede wszystkim ważną profilaktyką pozwalającą na wczesne zidentyfikowanie potencjalnych problemów. Powyższa kontrola zapewnia nas, iż posiadane urządzenie będzie bezpieczne oraz komfortowe w użytkowaniu. Systematyczna konserwacja maszyn jest również doskonałym sposobem na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy w oczekiwaniu na serwis potencjalnych awarii. Doskonałym sposobem, by wdrożyć w firmie regularne prace serwisowe jest stosowanie list kontrolnych, mających na celu upewnienie się, iż każdy z podzespołów wózka został sprawdzony przed oddaniem urządzenia do użytku.  

wózek widłowy w serwisie

Podstawowe elementy wymagające diagnostyki

 • węże hydrauliczne; 
 • poziom oleju; 
 • poziom płynów; 
 • stan wideł;  
 • ogólny stan oraz prawidłowość działania wózka. 
   

O nas 

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w wynajmie oraz sprzedaży nowych i używanych wózków widłowych. Proponujemy urządzenia wielu renomowanych marek, a ponadto zapewniamy profesjonalny serwis wózków (m.in. spalinowych, elektrycznych). 

Skupiamy się na tym, aby klienci znaleźli w ofercie naszego zakładu produkty w pełni dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Warto także wspomnieć, że zanim którekolwiek z urządzeń trafi na listę naszej oferty, każdorazowo przechodzi ono kompleksową kontrolę techniczną oraz ewentualny serwis. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jesteśmy w pełni dyspozycyjni! 

PYTANIA KURSANTÓW

Części i maszyny jakich producentów znajdują się w ofercie?

Świadczymy serwis maszyn UDT od różnych producentów, są to m.in. Linde, Still, Jungheinrich oraz Toyota.

Jakie usługi wykonujecie?

Nasza oferta, oprócz diagnostyki oraz serwisowania maszyn UDT, zawiera także możliwość wynajmu, jak i zakupu urządzeń do użytku wewnętrznego bądź też zewnętrznego.

Zobacz także: